O mnie

Nazywam się Urszula Wocka i chciałabym podzielić się z Wami trochę o mojej drodze zawodowej i osobistych doświadczeniach, które kształtują moje podejście do zdrowia i żywienia dzieci.

Skończyłam studia z fizjoterapii oraz psychodietetyki, a także certyfikowany kurs terapeuty integracji sensorycznej. Te różnorodne dziedziny pozwoliły mi na wszechstronne spojrzenie na problemy z żywieniem dzieci zarówno od strony fizjologi jak i błędów żywieniowych. Kiedy zauważam problemy z innych dziedzin kieruję również do odpowiednich specjalistów aby w pełni kompleksowo podejść do danego problemu.

W mojej praktyce specjalizuję się w pracy z dziećmi z problemami z żywieniem, które zmagają się z wybiórczością pokarmową oraz wspomagam dietetycznie w przypadkach atopowego zapalenia skóry, alergii oraz chorób układu pokarmowego.Pomagam również kobietom w czasie ciąży i karmienia piersią, mając świadomość, jak ważne jest właściwe żywienie w tych okresach życia.

Moje zaangażowanie w tę dziedzinę nie jest tylko zawodowe – to także osobiste. Mam dwójkę dzieci, które zmagały się z atopowym zapaleniem skóry oraz alergiami, co dało mi głębsze zrozumienie wyzwań związanych z tymi schorzeniami.

Mając na uwadze zdrowie małego człowieka bazuję na wiedzy, która jest poparta rzetelnymi badaniami naukowymi aby w sposób bezpieczny pomóc mu odzyskać zdrowie.

 
 
 
 

Miałam również przywilej odbycia klinicznej praktyki w renomowanym sanatorium Santa Maria w Oberjoch w niemieckich Alpach, gdzie miałam okazję uczyć się od wyspecjalizowanej grupy lekarzy, dietetyków i innych specjalistów zajmujących się tematem atopowego zapalenia skóry oraz alergiach pokarmowych.

Nieustannie szkolę się i poszerzam swoją wiedzę, ucząc się u najlepszych specjalistów z zakresu żywienia. Poniżej możecie zobaczyć moje certyfikaty z ukończonych kursów.

Jestem wdzięczna za możliwość wspierania dzieci i ich rodzin w drodze do zdrowia i szczęścia. Zapraszam Was do odkrywania ze mną świata żywienia i zdrowia dzieci oraz dzielenia się Waszymi doświadczeniami i pytaniami. Razem możemy stworzyć zdrowszą przyszłość dla naszych najmłodszych! 

Carrots

Certyfikaty